“Dijital Ekonomiyi Anlamak” kitabı Majör Çeviri tarafından Türkçeye çevrildi. Martin Creaner tarafından kaleme alınan kitap Etiya Bilgi Teknolojileri tarafından yayınlandı.
Ünlü endüstri fikir lideri Martin Creaner’in bu son kitabı, dijital ekonominin temel dinamiklerini açığa çıkarıyor. Önde gelen iletişim aktörlerinin bu fırtınada nasıl yol alabilecekleriyle ilgili olası bir model ortaya koyuluyor. Martin, iletişim dünyasının ve ilişkili sektörlerin liderleriyle yapılan yüzlerce röportaja dayanarak, gerçeklen neler olduğu ve bu değişikliklere nasıl uyum sağlanması gerekliğine dair fikirlerim paylaşıyor. “Dijital Ekonomiyi Anlamak” sektöre ilgisi olan herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap.

İletişim sektörünün küresel endüstri derneği olan TM Forum’un (www.tmforum.org) on yılı aşkın bir süre başkanlığını ve CEO’luğunu da yürüten ve Motorola ve British Telecom gibi sanayi devlerinde başarılı bir kariyere sahip olan Martin Creaner, çoğu kişi tarafından küresel iletişim endüstrisindeki öncü stratejik düşünürlerinden biri olarak kabul edilmektedir.