ilaç rusatı
Türkiye’nin önde gelen ilaç firmasına, birçok ayrı ilacın ruhsat çevirilerini tamamlayıp CTD formatında ruhsatlandırma dosyası olarak teslim ettik.

İlaç ruhsatı çeviri alanında Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarıyla işbirliği yapıyoruz. Bugüne kadar birçok ayrı ilacın ruhsatlandırma çevirilerini tamamladık. Bu ruhsatların çevirilerini, Sağlık Bakanlığı’na sunulmaya hazır şekilde, CTD formatına uygun olarak hazırlayıp teslim ettik.

Tüm projelerde çeviri, redaksiyon, son okuma ve teknik kontrolden oluşan dört aşamalı iş planı uyguluyoruz. Böylelikle çeviri kalite ve garantileme süreçlerini en küçük işten en hacimli işe titizlikle uyguluyoruz.

Büyük ve acil projeleri, yazılım destekli çeviri yönetimi becerimiz ve eş zamanlı çalışma sistemleriyle kaynakları genişleterek kaliteden ödün vermeden ve tutarlı çevirilerle, kısa sürelerde tamamlıyoruz

İlaç ruhsatı ve medikal çevirilerde uzmanlaşan Majör Çeviri sektörde büyümeye devam ediyor. Sektörün önde gelen uluslararası ilaç firmalarına, yüksek kalitede çeviri hizmetleri sunuyor.

Bu hizmetler dışında doküman yönetimi, istenilen formatta sayfa düzenleme, CTD formatında ruhsatlandırma dosyası hazırlıyoruz. Ayrıca noter onayı, ıslak imzalı çevirmen onayı, apostil gibi ek ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Kategori