Hisense, 2015 yılı ticari klima sistemleri katalog çevirisi için Majör Çeviri ile işbirliği yaptı.

Hisense Türkiye, ticari klima sistemleri kataloğunun İngilizceden Türkçeye çevirisi için Majör Çeviri’yi tercih etti. 250 sayfadan oluşan katalog çevirisini; Majör Çeviri’nin uzman çevirmen, editör ve DTP ekibi tamamladı. Majör Çeviri, çevirinin ardından Indesign formatında masaüstü yayıncılık işlemlerini tamamlayarak baskıya hazır halde teslim etti.

Katalog çevirisi, brojür çevirisi, kılavuz çevirisi gibi projelerinizi en iyi kalitede teslim edebiliriz. Anadilde çevirmen ve editörlerden oluşan onaylanmış ekiplerimiz bulunuyor. Bu sayede; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince ve Arapça dillerinde çevirilerinizi anadilde ekiplerle tamamlıyoruz. 

Baskıya hazır dokümanlarınız, katalog çevirisi, kılavuz çevirisi, broşür çevirisi teslim ederken, aynı formatta teslim edilebiliriz. DTP ekibimiz, birçok formatı destekleyen bilgisayar sistemleri kullanıyor.

Çeviri, redaksiyon, son okuma, baskı öncesi kontrol adımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz ve böylece, yüksek kalitede çeviriler teslim ediyoruz.

DTP hizmetlerimiz hakkında bilgi için

Dergi ve kitap çevirileri hakkında bilgi

Kategori